Nasi Partnerzy:


Politechnika Warszawska


Politechnika Warszawska

Projekty
i konkursy:


POWER


MOODLE


Erazmus+


Kapitał Ludzki


Powiatowy konkurs informatyczny - BajtMaster

Drukuj

Dodaj do ulubionych

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

LICEUM OGÓLNOKSZTALCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONCE

Nazwisko Imię Decyzja

Ambroziak Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Barański Nikodem niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Bąkowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bielski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Biernacki Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Bijata Milena Dorota zakwalifikowany

Bodjańska Wioletta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Boguszewska Natalia zakwalifikowany

Borowa Ewa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Chudzik Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Czarnowska Klaudia zakwalifikowany

Długowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

DOŁOWY BARTŁOMIEJ zakwalifikowany

Dorocińska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Engel Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Fajdek Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Figurski Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)

Groszyk Martyna Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grzegrzułka Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gwardys Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

HOJNY JAN niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jach Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Jarczyński Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jaworska Izabella niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Jędrzejewski Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kaczanowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Kalisiak Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Karwize Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kempista Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kielan Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Kietlińska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 19 preferencji)

Klimov Sergei niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Koćmierowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)

Kowalczyk Ewelina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kowalczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Krytwiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Laskowiecka Nicola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Łapka Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

MAJEWSKI KACPER niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Malewicz Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Malinowska Sylwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

MATUSIK NATALIA KAROLINA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

MATYSIAK NIKOLA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Mendygrał Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Michałowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Miętus Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

MOATAQID MARYAM niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Molski Jan Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Murawska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nadolny Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pańczyk Jakub Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pawlak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Pecura Julita niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Peranowski Szymon Artur niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pergół Patryk zakwalifikowany

PISAREK NATALIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Popek Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Powierża Andrzej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Prudzicz Nicole zakwalifikowany

RUSZCZAK OLIWIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Sasin Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sawicka Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Sienkiewicz Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stefankowska Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Stolarek Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczęsna Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

SZELUGA JOANNA zakwalifikowany

Sześciórka Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Traut Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Turek Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Turkiewicz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wilczak Aleksandra zakwalifikowany

Wiśniewska Martyna zakwalifikowany

Wróblewska Julia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zacheja Magdalena niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Zakrzewski Maksymilian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zdunek Zuzanna niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Żukowska Wiktoria niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Oddział Najniższa liczba punktów

(1LOb) [O] pol-hist-wło (ang-wlo) 56.25

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

TECHNIKUM W ZIELONCE

Nazwisko Imię Decyzja

Adamczyk Dawid niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 10 preferencji)

Adamiec Jan Marek zakwalifikowany

Antczak Antoni Szymon niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 19 preferencji)

Antoniak Wiktoria niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Anusiewicz OSKAR zakwalifikowany

Aranin Julia zakwalifikowany

Araźny Karol zakwalifikowany

Arażny Mateusz zakwalifikowany

Babiuk Halina niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 7 preferencji)

Balcerak Filip zakwalifikowany

Balcerak Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Balcerzak Daniel zakwalifikowany

Banasiak Aleksandra niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Banaszek Bartosz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Barabasz Bartłomiej Antoni zakwalifikowany

Bartkiewicz Iga niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bartos Maja niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bartos Mikołaj niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bartosiak Kamil niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Bazyl Seweryn niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bąkowska Oliwia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bednarz Sebastian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Belka Szymon zakwalifikowany

Bergiel Grzegorz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Berisha Agron zakwalifikowany

Białek Julia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Białek Mateusz zakwalifikowany

Białek Patryk zakwalifikowany

Białek Paulina niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bielak Patryk niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Bielec Krzysztof niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Bieniek Aleksander niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Biernacki Mateusz zakwalifikowany

Błachnio Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Bogusz Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

BOK MARTA niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Borkowski Bartłomiej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Borys Nikola niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Boryszewski Bartosz Patryk zakwalifikowany

BRONK ARTUR PAWEŁ zakwalifikowany

Brzezińska Angelika niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Brzostek Marek zakwalifikowany

Budek Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bukowski Oliwier niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bułhak Kornelia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Burza Cezary niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bzura Kamila Anastazja niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Cegłowski Adrian Zbigniew zakwalifikowany

Chojecka Weronika zakwalifikowany

Cholewiński Marek Jan niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Chrabałowski Patryk zakwalifikowany

Chwedczuk Hubert niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Cichocki Karol niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Cieślak Michał niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Cudny Marcin niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czajkowski Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czechowska Iga niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

CZUMAJ PAULINA niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czyżewska Amelia zakwalifikowany

Dąbrowski Maciej zakwalifikowany

Dąbrowski Patryk niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dębowski Tomasz Jakub zakwalifikowany

DĘBSKI OLIWIER KONRAD zakwalifikowany

Dłuski Wiktor zakwalifikowany

Doliński Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

DOŁOWY BARTŁOMIEJ niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Domański Igor niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Domański Szymon niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Doroszkiewicz Karolina niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Drąg Klaudia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Drewnowski Dominik zakwalifikowany

Duch Aleksandra niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Duchnik Bartosz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dybek Maja niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dymowski Krzysztof niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dzędzykowski Mateusz zakwalifikowany

Dziubiel Sandra zakwalifikowany

Encheva Anhela niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Falkowski Franciszek zakwalifikowany

Figlon Mikołaj Paweł niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Fijałkowski Mikołaj zakwalifikowany

Fiodor Wiktoria zakwalifikowany

Florkowska-Wietecha Wiktoria zakwalifikowany

Fydrych Bartłomiej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gajewska Urszula zakwalifikowany

Gawryś Patrycja niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gąsiorowski Daniel niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Gierak Agnieszka zakwalifikowany

Giska Jakub zakwalifikowany

Giza Jakub zakwalifikowany

Głasek Kacper Kazimierz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Godlewska Izabela niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gołaś Maciej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Gołębiewski Filip zakwalifikowany

Gontarek Olivier niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gorczyński Aleksy niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Górecki Bartłomiej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Górka Paweł zakwalifikowany

Grabowski Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Greńczuk Hubert niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Groszyk Mikołaj Rafał niezakwalifikowany

Gryglaszewska Kinga niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Grzegrzułka Michał niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grzegrzułka Oliwia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grzeszczyk Julia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grzywacz Karol zakwalifikowany

Gutowski Paweł niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gwardjak Karolina niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Haque Paweł niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

HNATIV VIKTORIIA zakwalifikowany

Hołownia Stanisław niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Horodynskyi Andrii zakwalifikowany

Ibragimova Mirra niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jabłecki Kacper Jan zakwalifikowany

Jakubowski Patryk zakwalifikowany

Jankowski Bartosz zakwalifikowany

Jarczyński Filip niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jarosz Bartłomiej zakwalifikowany

Jarosz Igor niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jarzębska Amelia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jasiński Nikodem niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jaworski Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

JAZGIERSKI MATEUSZ zakwalifikowany

Jędras Kinga zakwalifikowany

Kacprzak Kacper Wojciech niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

KACZMARSKI JAKUB zakwalifikowany

Kalinowski Eryk niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kalisz Kacper zakwalifikowany

Kamińska Katarzyna niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kamiński Franciszek Maria niezakwalifikowany

Kamiński Kuba niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Kantarek Adrian zakwalifikowany

Kazanowski Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kielan Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Kierylak Kuba zakwalifikowany

Kobza Daniel niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Koc Marcin niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kokoszka Alicja niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kominek Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kontowicz Mateusz Bogdan zakwalifikowany

Korgól Piotr zakwalifikowany

Kornacki Eryk niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Korzeniewski Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kosińska Julia zakwalifikowany

Kostrzewa Konrad zakwalifikowany

Kostrzewa Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kośmider Maciej zakwalifikowany

Kośnik Adrian zakwalifikowany

Kotulski Szymon niezakwalifikowany

Kowalczyk Bartosz zakwalifikowany

KOZŁOWSKI JAKUB niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Koźbiał Julianna Zofia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Krajewska Julia zakwalifikowany

Krakowiak Wojciech Bogdan niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Król Maciej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Król Martyna Kinga niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Król Piotr niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

KRUSZEWSKI KACPER zakwalifikowany

Kryczka Fryderyk zakwalifikowany

Krysik Marek niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kryska Arkadiusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krzemiński Krzysztof zakwalifikowany

Książkiewicz Olga niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Księżopolski Filip niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kujas Blanka zakwalifikowany

Kulesza Bartosz zakwalifikowany

Kuleta Michał niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kunicki Kamil Jan zakwalifikowany

Kurek Bartosz zakwalifikowany

Kurek Jakub zakwalifikowany

Kurek Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kurek Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kurek Maksymilian zakwalifikowany

Kurzępa Paweł niezakwalifikowany

Kutnik Kamil niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Laskowski Oskar zakwalifikowany

Latuszek Grzegorz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lepalczyk Krystian, Janusz zakwalifikowany

Lesik Dominik niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Leszczyńska Julia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Lewandowski Maciej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Lewicka Magdalena niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lewkowicz Paweł niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Lipiński Franciszek niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Lipski Dawid zakwalifikowany

Lis Dominika Anna niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lubiak Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lubowiecka Ewa niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ludwiniak Danuta niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łapka Konrad niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łosin Jeremi niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łuczyk Bartosz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łukasik Szymon niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Maciążek Szymon niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Madejczyk Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Majewski Dawid Kornel zakwalifikowany

MAJEWSKI KACPER niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Małecka Karolina Maria zakwalifikowany

Mańk Eryk zakwalifikowany

Marcinkiewicz Wiktor niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Marcol Ewa niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Marczyszyn Dominik niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Maroszek Miłosz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Matusiak Maciej Mieczysław zakwalifikowany

Mendygrał Oliwia zakwalifikowany

Miązkiewicz Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Michalik Bartosz zakwalifikowany

Michalik Oskar niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Michniewicz Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mielniczuk Bartosz zakwalifikowany

Miętus Daniel zakwalifikowany

Mistewicz Olivier niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

MOATAQID MARYAM niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Moczydłowski Dawid niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Momot Jan Adrian zakwalifikowany

Morka Kacper zakwalifikowany

Mościcki Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mroczek Dawid niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mroziński Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mróz Bartłomiej niezakwalifikowany

Murawska Patrycja zakwalifikowany

Musielik Kacper zakwalifikowany

Nasiadka Igor Adam zakwalifikowany

Niedźwiedzki Marcin niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Nieznalski Szymon niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Oleksiak Franciszek zakwalifikowany

Oleszczuk MacieJ Piotr zakwalifikowany

Oleszczuk Weronika niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Olewnik Wiktor niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Olszański Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Ołdak Lena niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ołtarzewski Kajetan zakwalifikowany

Oniszk Joanna zakwalifikowany

Opalach Paweł niezakwalifikowany

Orłowski Sebastian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ostrowska Magdalena niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Padamczyk Agata niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Panasiuk Przemysław zakwalifikowany

Pawełas Marcin zakwalifikowany

Pawlak Michał niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

PAWLICKI DAMIAN zakwalifikowany

Pawłowska Aleksandra niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Pazio Krystian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pecura Julita zakwalifikowany

Peranowski Szymon Artur zakwalifikowany

Pergół Patryk niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Perkowska Kaja niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Perzanowski Patryk niezakwalifikowany

Pieńczuk Miłosz niezakwalifikowany

Pióro Bartłomiej zakwalifikowany

Piwko Natalia zakwalifikowany

PIWKO STANISŁAW zakwalifikowany

Pląska Michał niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ponichtera Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Popławski Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Porycki Maciej zakwalifikowany

Powała Ireneusz zakwalifikowany

Półtorak Aleksandra niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Prus Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Przybysz Michał zakwalifikowany

Przybysz Wiktoria Monika zakwalifikowany

Pytel Mateusz Piotr zakwalifikowany

Radgowski Patryk niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Radke Maksymilian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Radzio Maciej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Radzio Nikola zakwalifikowany

Radziszewska Natalia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rak Maksymilian zakwalifikowany

Rasińska Karolina niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rasiński Dominik Jerzy zakwalifikowany

Rasiński Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rasiński Michał niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Raszkiewicz Rafał Paweł niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Reszczyński Jan Marcin zakwalifikowany

Rębowska Klaudia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rodziewicz Krystian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Roguski Damian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Rohn Maksymilian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rorbach Marcin Piotr niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 7 preferencji)

Rosa Mariusz zakwalifikowany

Rosa Oskar zakwalifikowany

Rosik Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rowicki Mateusz Filip niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rowicki Nikodem niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rozbicka Zofia zakwalifikowany

Rucki Michał Maciej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Ruda Karina zakwalifikowany

Rukat Przemysław niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

RUSZCZAK OLIWIA niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Rutkowska Iga niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rytel-Kuc Cezary niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rzepkowski Bartosz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sagan Gabriela niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Saks Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Salwa Kinga Dominika zakwalifikowany

Samsel Milena niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sarna Paweł zakwalifikowany

Sasin Aleksandra zakwalifikowany

Sasin Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Sasin Kamil niezakwalifikowany

Sasin Kamila zakwalifikowany

Sasin Natalia Maria zakwalifikowany

Savostianik Volodymyr zakwalifikowany

Sawera Jan zakwalifikowany

SEMENIUK DENYS niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sędek Ksawery niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Siemiątkowski Jakub zakwalifikowany

Siemieniewicz Jakub zakwalifikowany

Skarzyński Bartosz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skiba Ignacy zakwalifikowany

Skibniewski Emil zakwalifikowany

Skonieczny Sebastian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skorek Józef zakwalifikowany

Skowronek Patryk niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skwara Żaneta zakwalifikowany

Słomczewski Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Sobczak Karol niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sobstyl Paweł niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sosnowski Krzysztof zakwalifikowany

Sowa Damian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Stanicki Szymon niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stańczak Krzysztof niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Stasiak Oliwier zakwalifikowany

STEĆ LAURA zakwalifikowany

Stefaniak Krystian zakwalifikowany

Stępień Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stępień Lena niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stolarski Krystian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Straszewski Bartłomiej niezakwalifikowany

Struciński Michał zakwalifikowany

Strzelczyk Igor Aleksander niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Suchocki Mateusz Dawid niezakwalifikowany

Suchodolski Jakub zakwalifikowany

Sulkowski Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sychowski Maciej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sychowski Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szeląg Paweł zakwalifikowany

SZELUGA JOANNA niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szenk Maja niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sześciórka Bartosz zakwalifikowany

Szulich Konrad Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szymański Oliwier Jan zakwalifikowany

Śliwa Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Śliwa Julia Beata niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Śliwka Andrzej zakwalifikowany

Świętochowski Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Świniarska Magdalena niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Teodorczyk Jagoda niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Traut Gabriela niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Trawczyński Kacper zakwalifikowany

Truś Nikodem Dawid niezakwalifikowany

Turczyn Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Turkot Mateusz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Walak Grzegorz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Waliszewski Julian zakwalifikowany

Walo Mikołaj zakwalifikowany

Wardak Piotr niezakwalifikowany

Warmiński Igor niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Waroński Maciej niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Waszkiewicz Emilia Klara niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Węglarz Jan zakwalifikowany

Widawski Oliwier niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wieczorek Karol niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wielgus Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wieliczko Damian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Więch Bartosz Antoni zakwalifikowany

Więch Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wikieł Jakub zakwalifikowany

Wojda Alan zakwalifikowany

Wojda Oliwia niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Woźniecki Fabian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wójcik Bartosz zakwalifikowany

Wójciuk Michał zakwalifikowany

Wróbel Hubert niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Wróblewski Bartosz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wydryszek Jakub zakwalifikowany

ZACHEJA GRZEGORZ niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zagrabski Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zając Igor niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Zakrzewski Maksymilian zakwalifikowany

Załęgowski Wiktor niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Zaorski Bartosz niezakwalifikowany

ZARZYCKA NATALIA zakwalifikowany

Zarzycki Marcin niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zasikowski Cezary zakwalifikowany

Zawadka Kamil niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zawistowski Krystian niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Ząbek Szymon niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zdunek Jakub niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zieliński Kacper niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Zieliński Tomasz niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zielonka Wiktoria zakwalifikowany

Ziółkowska Daria niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Ziółkowski Wojciech zakwalifikowany

Zych Zuzanna niezakwalifikowany

(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Żukowski Michał Mateusz zakwalifikowany

Oddział Najniższa liczba punktów

(1GP) [O] Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem) 27.25

(1HL) [O] Technik hotelarstwa (ang-wlo) 32.55

(1IN) [O] Technik informatyk (ang-niem) 69.7

(1L) [O] Technik elektronik (ang-niem) 70.6

(1ODN) [O] Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ang-niem) 79.6

(1OŚ) [O] Technik ochrony środowiska (ang-wlo) 29.75

(1P) [O] Technik programista (ang-niem) 110.1