Nasi Partnerzy:


Politechnika Warszawska


Politechnika Warszawska

Projekty
i konkursy:


POWER


MOODLE


Erazmus+


Kapitał Ludzki


Powiatowy konkurs informatyczny - BajtMaster

Drukuj

Dodaj do ulubionych

NAUCZYCIELE – ROK SZKOLNY 2020/2021


Przedmiotowy Zespół Języka Polskiego, wiedzy o kulturze i muzyki
:

Anna Nowińska – Mróz, Małgorzata Szeląg, Maria Rutka, Małgorzata Lewkowicz, Karolina Markowska, Tomasz Sajnóg

Przedmiotowy Zespół Historyków:

Aneta Hułas, Tomasz Kaliszuk, Kamil Barbarski

Przedmiotowy Zespół Języków Obcych:

Anna Przychodzeń, Aldona Jagiełło, Anna Wojtyra, Justyna Boguszewska – Karczmarek, Katarzyna Piotrowska, Agnieszka Polak, Karolina Jackiewicz – Kochanek, Pikuzińska Diana, Aleksandra Wasilewska, Justyna Recław - Mastronardi

Przedmiotowy Zespół Nauczycieli WF i edb:

Agnieszka Hojniak, Marta Włodarz, Piotr Doleziński, Marcin Sieradzki, Łuksz Chojak, Norbert Jędrzejczyk, Lucyna Tołwińska

Przedmiotowy Zespół Matematyczno-Fizyczny:

Daniel Kołodziejczyk, Grażyna Pawlicka, Radosław Dudek, Paweł Łuczak, Jadwiga Boguszewska, Blim Anna

Przedmiotowy Zespół Biologiczno – Chemiczno – Geograficzny:

Joanna Baranowska, Lucyna Tołwińska, Bożenna Roguska, Alicja Wyczółkowska - Smaga

Zespół Przedmiotów Zawodowych Elektronicznych:

Rafał Duch, Józef Mrowca – Ciułacz, Grzegorz Wolny, Daniel Koper, Tomasz Pieloszczyk, Rafał Laskowski,

Zespół Przedmiotów Zawodowych Hotelarskich:

Joanna Biskup, Magdalena Gruszczyńska, Lechosław Centkowski, Marzanna Zienkiewicz, Sławomir Kosyl

Zespół Przedmiotów Zawodowych Informatycznych:

Kazimierz Fijołek, Ewa Lewkowicz, Robert Berliński, Damian Rainko, Sławomir Kostrzewski, Mirosław Zaremba, Józef Mrowca – Ciułacz, Arkadiusz Wilczyński, Daniel Koper, Jadwiga Jankowska

Przedmiotowy Zespół Nauczycieli Religii, Etyki i WDŻ:

s. Ewa Grzegorczyn, Katarzyna Kamionka, s. Danuta Ryż, ks, Jacek Kołbuk

Zespół Przedmiotów Zawodowych Elektryczno – Energetycznych 

Jakub Niewczas, Wojciech Boniecki, Rafał Duch, Rafał Laskowski, Daniel Koper, Piotr Zalewski, Gajewski Michał, Józef Mrowca – Ciułacz, Jadwiga Jankowska

Zespół Przedmiotów Zawodowych Grafiki i poligrafii cyfrowej

Aleksander Suchta, Tomasz Kaliszuk, Rafał Laskowski, Daniel Koper

Pedagog szkolny – Justyna Recław - Mastronardi

Psycholog szkolny – Martyna Terebus

Nauczyciel wspomagający – Justyna Tworkowska

Nauczyciel bibliotekarz – Irena Radziszewska