Nasi Partnerzy:


Politechnika Warszawska


Politechnika Warszawska

Projekty
i konkursy:


POWER


MOODLE


Erazmus+


Kapitał Ludzki


Powiatowy konkurs informatyczny - BajtMaster

Drukuj

Dodaj do ulubionych

Zespoły przedmiotowe

2017/2018

Przedmiotowy Zespół Języka Polskiego i Wiedzy o kulturze:

Sylwia Orłowska - lider, Anna Nowińska-Mróz, Małgorzata Lewkowicz,
Daria Sadowska, Maria Rutka

Przedmiotowy Zespół Historyków:

Aneta Hułas - lider, Tomasz Kaliszuk, Kamila Czacharowska, Paweł Tomaszewski

Przedmiotowy Zespół Języków Obcych:

Karina Rutkowska - Szeliga – lider, Anna Wielgus, Justyna Boguszewska, Anna Przychodzeń, Agnieszka Polak, Kamila Czacharowska, Katarzyna Ziółkowska, Tomasz Wilczyński,

Przedmiotowy Zespół Nauczycieli WF i EDB:

Piotr Doleziński – lider, Arkadiusz Znajdek, Agnieszka Hojniak, Marta Włodarz, Jarosław Dziergowski, Lucyna Tołwińska

Przedmiotowy Zespół Matematyczno-Fizyczny:

Monika Gurgon – lider, Jadwiga Boguszewska, Grażyna Pawlicka, Radosław Dudek, Marszewska Anna

Przedmiotowy Zespół Biologiczno-Chemiczno-Geograficzny:

Joanna Baranowska – lider, Lucyna Tołwińska, Mariola Kubiak, Anna Mitura

Zespół Przedmiotów Zawodowych Elektroniczno- Elektrycznych

Regina Grotkowska - lider, Marian Wiślański, Wojciech Boniecki, Zygmunt Wiśniewski, Jakub Niewczas, Grzegorz Wolny

Zespół Przedmiotów Zawodowych Hotelarskich:

Lechosław Centkowski– lider, Joanna Biskup, Jadwiga Jankowska, Mariola Kubiak, Sławomir Kosyl, Jarosław Dziergowski

Zespół Przedmiotów Zawodowych Informatycznych:

Halina Plasota – lider, Rafał Cyganowski, Jarosław Dziergowski, Robert Berliński, Rafał Rogal

Przedmiotowy Zespół Nauczycieli Religii, Etyki i WDŻ:

Ks. Jacek Kołbuk - lider, Katarzyna Kamionka,

Zespół Przedmiotów Zawodowych Energetyki Odnawialnej

Jakub Niewczas - lider, Regina Grotkowska

Zespół Przedmiotów Zawodowych Cyfrowe Procesy Graficzne

Tomasz Kaliszuk – lider, Halina Plasota

Zespół Przedmiotów Zawodowych Teleinformatycznych

Grzegorz Letkiewicz – lider, Rafał Rogal