Nasi Partnerzy:

Politechnika Warszawska

Projekty
i konkursy:

POWER

MOODLE

Erazmus+

Kapitał Ludzki

Powiatowy konkurs informatyczny - BajtMaster

Dodaj do ulubionych

Poczta Polska S.A. oferuje m.in.:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie osób z orzeczoną niepełnosprawnością
  • pewne wynagrodzenie + premia miesięczna
  • premię roczną
  • paczki okolicznościowe
  • program pożyczek i zapomóg
  • karty Multisport
  • możliwość zakupu ubezpieczenia na życie i pakietu prywatnej opieki medycznej na korzystnych warunkach
  • szkolenia

Zmiany na rynku pracy (m.in. odpływ pracowników za granicę, niż demograficzny) powodują coraz większe trudności z pozyskaniem Pracowników. Dotyczy to zarówno stanowisk wykonawczych, jak i specjalistycznych.

Najbardziej poszukiwani Pracownicy w Poczcie Polskiej:

  • Listonosze
  • Pracownicy obsługi klienta
  • Kierowcy
  • Pracownicy sortowni
  • Pracownicy ochrony

Zachęcam absolwentów do regularnego odwiedzania strony internetowej Poczty Polskiej S.A. http://www.poczta-polska.pl/aplikuj/ (zakładka aplikuj)

Sheraton Warsaw Hotel - do pobrania - formularz zgłoszeniowy

AutoElektron24 Tomasz Zawadzki

PRZYJMĘ DO PRZYUCZENIA ABSOLWENTA SZKOŁY O PROFILU ELEKTROTECHNICZNYM DO ZAWODU DIAGNOSTA/ ELEKTRONIK SAMOCHODOWY.

Serwis znajduje się w Markach przy ulicy Kościuszki 39. Od 14 lat zajmujemy się obsługą i naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Nasza praca opiera się na wiedzy i umiejętności korzystania z dokumentacji technicznych.
Od naszych pracowników wymagamy podstawowej znajomości języka angielskiego do posługiwania się dokumentacją , czytania schematów, rozumienia procedur.

Od kandydata wymagamy dobrej znajomości podstaw elektrotechniki i znajomości elementów elektronicznych.

Nauczymy obsługi urządzenia diagnostycznego, wykorzystania oscyloskopu i innych urządzeń do przeprowadzania pomiarów.

Przez wiele lat działalności wyuczyliśmy kilku młodych ludzi na samodzielnych autoelektroników.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 505 825 940 lub e-mail autoelektron24@onet.pl .

Poszukuje kandydatów na stanowisko

elektryk w dziale utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie napraw, planowych remontów oraz nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem;
  • usuwanie usterek instalacji elektrycznej;
  • optymalizacja pracy maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe;
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowy.

Oferta:
Umowa o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym szeroki pakiet socjalny;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju zawodowego

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: morspolwww@morspol.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)"

Cyfrówki Laptopy Serwis Płock (www.serwis-plock.eu)
ZATRUDNI

TELEINFORMATYKA / ELEKTRONIKA / serwisanta.

Wymagania krytyczne:

  • umiejętność sprawnego serwisowania sprzętu elektronicznego, laptopów, komputerów, RTV, audio, tabletów, telefonów, konsol...
  • język angielski techniczny w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej;
  • umiejętność analitycznego myślenia i diagnozowania złożonych usterek elektroniki na poziomie komponentów;
  • obsługa aparatury serwisowej m.in. oscyloskopu cyfrowego, generatora funkcyjnego, programatora, multimetru itd.;
  • biegłe czytanie schematów ideowych;
  • bardzo dobrze opanowana umiejętność lutowania THT i SMD (ważne!);
  • precyzja i wysokie zdolności manualne;
  • znajomość budowy płyt głównych laptopów, budowy komputerów PC, sprzętu RTV i GSM;
  • znajomość zagadnień związanych z konserwacją i instalacją systemów operacyjnych Windows;

Umiejętności "mile widziane":

  • kilkuletnie lub dłuższe doświadczenie w serwisowaniu elektroniki;
  • umiejętność napraw płyt głównych laptopów na poziomie komponentów;
  • doświadczenie w serwisowaniu telefonów (hardware i software);
  • prawo jazdy kat.B;
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami LAN, Wi-Fi, odzyskiwaniem danych;
  • doświadczenie w lutowaniu i reballigu BGA.

Dodatkowe:

  • sumienność,
  • uczciwość,
  • cierpliwość i kultura osobista (kontakt z klientem).

System wynagrodzenia prowizyjny. CV i list motywacyjny (wraz z opisem rzeczywistych umiejętności) proszę składać od pon. do pt. w godz. 9-17, Elektronika Serwis, Płock, ul. Jachowicza 17, (I piętro obok apteki) ewentualnie na adres: mdcs@interia.pl

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na test praktyczny sprawdzający wiedzę i umiejętności.

Program stażowy dla Młodych Elektromonterów

Junior Trainee „Młoda Generacja”

poszukujemy absolwentów szkół średnich technicznych

W ramach programu zapewniamy:

  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w zawodzie Elektromontera
  • opiekę mentora
  • umowę o pracę na czas określony od września 2014 (12 miesięcy)
  • po stażu możliwość dalszej współpracy

Poszukujemy absolwentów:

  • z wykształceniem średnim o profilu elektrycznym lub elektrotechnicznym
  • posiadających umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanych, zorientowanych na zmiany
  • posiadających prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szeroki pakiet socjalny
  • opiekę medyczną

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji na staż proszę o kontakt:

Małgorzata Kleszczewska

Malgorzata.Kleszczewska@rwe.pl

Tel. 22/8214312

Kom. +48 664 408 805

Szanowni Państwo.

Jesteśmy producentem maszyn do produkcji i konfekcjonowania etykiet oraz urządzeń wspomagających te procesy. Działamy na rynku poligraficznym od blisko 20 lat.

Docieramy z indywidualnymi rozwiązaniami do klientów na całym świecie. Wyniki naszej pracy są wysoko oceniane przez partnerów handlowych. Mamy też w swoim dorobku wyróżnienia i medale zdobywane na Targach Poligraficznych organizowanych zarówno w Polsce jaki i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy młodych, kreatywnych osób zainteresowanych odbywaniem praktyk absolwenckich w Dziale Konstruktorskim.

Zadania:

  • modyfikacja istniejącej dokumentacji technicznej oraz tworzenie nowych projektów maszyn poligraficznych;
  • dobór podzespołów;
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych, technologicznych i materiałowych;
  • koordynacja prac rozruchowych i testowych na maszynach.

Szukamy wyróżniających się osób z potencjałem, które pragną skonfrontować zdobytą wiedzę teoretyczną z praktyką. Oczekujemy zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań, umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji czasu.

Mile widziana znajomość programów ze środowiska SolidWorks i AutoCAD.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane:

info@lesko-ing.com.pl

praca@lesko-ing.com.pl

www.lesko-ing.com.pl

UWAGA ABSOLWENCI! OFERTA STAŻU:

Centrum Medyczne w Radzyminie nawiąże współpracę z wybranym absolwentem technikum kierunku informatycznego (lub pokrewnego - elektronika) na zasadzie płatnego stażu.
Jest to niepowtarzalna okazja do praktycznego zapoznania się z najnowszymi technologiami stosowanymi w systemach informatycznych tj. wirtualizacja systemów, klastry komputerowe wysokiej dostępności, usługi terminalowe, relacyjne bazy danych.

Szczegółowe informacje zostaną udzielone w drodze kontaktu telefonicznego lub korespondencyjnego.

tel. 22 7607 177 lub 668 377 998
e-mail: it@cmradzymin.pl

CENTRUM MEDYCZNE IM. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. W RADZYMINIE
ul. Konstytucji 3-go Maja 17

www.cmradzymin.pl