POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH_30.04.2021

03-05-2021

W piątek, 30kwietnia 2021 roku odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych: 3LOa, 4IN,4I/G, 4HL, 4E/L. Po raz drugi w historiinaszej szkoły, w związku z panującą sytuacją epidemiczną, uroczystość ta odbyłasię on-line. Swoją obecnością zaszczycili nas Wicestarosta Wołomiński - PanPiotr Borczyński, oraz NaczelnikWydziału Edukacji i Kultury - Pani Hanna Skrzypczak.

Uroczystość prowadzili uczniowie klas trzecich: Karolina Dąbrowska, WiktoriaDąbrowska oraz Jakub Ostrowski.W imieniu wszystkich kończących Szkołę tekstślubowania odczytała tegoroczna absolwentka. Następnie głos zabrała PaniDyrektor – Anna Nowińska – Mróz oraz zaproszeni Goście. Kolejnym punktemuroczystości było docenienie najlepszych i najbardziej zaangażowanych. PaniDyrektor wymieniła uczniów nagrodzonych. Jeśli chodzi o wyniki w nauce miejscepierwsze ze średnią 5,05 oraz wzorowym zachowaniem zajął Eryk Żurowski z klasy4IN (technik informatyk), miejsce drugie. Drugie miejsce – Magdalena Baryłka zklasy 4I/G (technik grafiki i poligrafii cyfrowej) ze średnią 4,77 i wzorowymzachowaniem, miejsce trzecie ze średnią 4,76 oraz wzorowym zachowaniem zajęłaMagdalena Makowska z klasy 4HL (technik hotelarstwa). Wirtualnie przyznanoIgnasie – kultowe już nagrody typowaneprzez nauczycieli naszej szkoły – w 6 kategoriach. „Wiecznym Optymistą” zostałaKarolina Dąbrowska z klasy 3LOa. W kategorii „Urok osobisty – to moje drugieimię” nagrodę otrzymał Kacper Roguski z klasy 4I/G. „Nienaganne maniery” ma AngelikaRek z klasy 3LOa. Juliusz Gryz, również z klasy 3LOa, wyróżnił się w kategorii„Z zegarkiem mi nie po drodze”. Za swoje zaangażowanie społeczne zostaładoceniona Kinga Sprawka z klasy 4HL, a Filip Dąbkowski z klasy 4 IN dowiedziałsię, że „ Na każdy temat ma najwięcej do powiedzenia”. Za to NataliaPszczółkowska z klasy 3LOa „Z lusterkiem się nie rozstawała”.

Uczniowie oraz nauczyciele z pewnością wzruszyli się podczasżyczeń przygotowanych przez wychowawców klas maturalnych i w niejednym okuzakręciła się łezka. Pamiętajcie, że każdy koniec to początek czegoś nowego!
Uroczystość zakończenia roku klas maturalnych przygotowali wychowawcy klas 3Technikum oraz klasy 2 Liceum.

Tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia podczas egzaminu dojrzałości i mocnotrzymamy za Was kciukiJ