​Lekcja branżowa – M3J1 – z wizytą w Sheraton Grand Warszawa.

05-03-2020

Uczniowie zklasy 3HL uczestniczyli w lekcji wyjazdowej w pięciogwiazdkowym hoteluSheraton Grand w Warszawie.

Pracownicy wsposób profesjonalny zapoznali przyszłych adeptów sztuki hotelarskiej zrodzajami pokojów, a także sprzętem i informacjami dotyczącymi wyposażeniajednostek mieszkalnych.

Dziękiuprzejmości działu HR uczniowie mogli dowiedzieć się wielu szczegółówdotyczących bieżącej działalności. Przede wszystkim poznali zagadnienia dotyczącepodstawy programowej:

wymagania kategoryzacyjne dotyczące jednostekmieszkalnych,

rodzaje jednostek mieszkalnych,

stanowiska pracy i zakres obowiązków w dzialesłużby pięter,

procedury stosowane w hotelu (ze szczególnymuwzglednieniem jednostek mieszkalnych),

sprzęt i środki wykorzystywane w dziale służbypięter.

Hotel SheratonGrand przeszedł gruntowną modernizację i zrobił na nas ogromne wrażenie, nietylko pod względem (nowego) nowoczesnego wyglądu, ale także dbałości oszczegóły dotyczące pobytu gości.

Chapeau basjęzykiem hotelarstwa za poświecony czas, przekazaną wiedzę, uśmiech….