TRZECIA EDYCJA BIEGU ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO_21.09.2019

01-10-2019

W sobotę, 21 września uczestniczyliśmy w ważnym wydarzeniu,którego celem było upamiętnienie postaci Rotmistrza Witolda Pileckiego orazpromocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Wśród przybyłych gościznaleźli się m. in. Pan Robert Szydlik – Wicestarosta Wołomiński, Pan AndrzejRostek – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Marki oraz pani Hanna Skrzypczak –Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Wołominie. Bieg RotmistrzaWitolda Pileckiego rozpoczął się o godzinie 11:00. Podczas tej edycji naszeuczennice , wolontariuszki Maja i Natalia, pod opieką pani Agnieszki Hojniak, włączyłysię w zbiórkę pieniędzy na operację chorego chłopca – FILIPA. Zbiórka byłarównież organizowana przez Samorząd Uczniowski w naszej szkole. Dziękujemywszystkim za okazane dobro i wsparcie!