Rok szkolny 2019/2020 – CZAS START!

04-09-2019

No to zaczynamy! W poniedziałek 2 wrześniaMszą Świętą w parafii Matki Bożej Częstochowskiej zainaugurowaliśmy Nowy RokSzkolny. Kolejnym punktem była uroczystość na boisku szkolnym. Swoją obecnościązaszczycili nas Wicestarosta Wołomiński Pan Robert Szydlik, z ramienia MiastaZielonka Pani Monika Sopińska. Zebrani obejrzeli program poetycko – muzycznyupamiętniający 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Wspólnie uczciliśmypamięć poległych ofiar.

W dalszej kolejności głos zabrała Pani Dyrektor – AnnaNowińska – Mróz, która powitała zebranych gości, pracowników, nauczycieli iuczniów, w szczególności uczniów klas pierwszych. Minutą ciszy wszyscyupamiętniliśmy Radosława Gąsiorowskiego, tragicznie zmarłego ucznia klasy 3E/L.Po uroczystym apelu odbyły się spotkania uczniów poszczególnych klas ze swoimiwychowawcami.

Życzymy dużo sukcesów w nowym roku szkolnym. Do dzieła!