UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019_19.06.2019

22-06-2019

Podsumowaliśmy dziś rok szkolny 2018/2019. Zaczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce, a następnie udaliśmy się na szkolną aulę. W tym ważnym dniu był z nami przedstawiciel organu prowadzącego, Pan Krzysztof Urbanek – zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji Powiatu Wołomińskiego. Pani Dyrektor dokonała podsumowania minionego roku i wręczyła nagrody i świadectwa najlepszym uczniom. Potem na wszystkich czekała słodka niespodzianka a na koniec ksiądz Jacek Kołbuk udzielił nam uroczystego błogosławieństwa. Uczniowie udali się do klas ze swoimi wychowawcami, aby z ich rąk otrzymać swoje świadectwa! Za nami kolejny rok wytężonej pracy! Życzymy Wam, aby wakacje (a przed nami najdłuższe od lat, bo trwające 74 dni) były spokojne, bezpieczne i pełne radosnych przeżyć! Do zobaczenia 2 września!