​VII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELKSIEJ W ZESPOLE SZKÓŁ W ZIELONCE

16-05-2019

W piątek 29 marca 2019 roku w Zespole Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego odbył się VII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing up a storm”. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Powiat Wołomiński. Patronat nad konkursem objął Burmistrz miasta Zielonka Pan Kamil Iwandowski, a Patronat Medialny: fakty wwl., Gazeta Powiatu Wołomińskiego oraz TV Zielonka. W tym roku zaprezentowało się 33 uczestników ze szkół z terenu Powiatu Wołomińskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczestniczki: Paulina Radomska oraz Wiktoria Drejko. Występy oceniane były przez profesjonalne jury w składzie: pani Izabella Zach, pan Robert Smoderek, pan Albert Gut oraz pan Paweł Pasztaleniec. Zwyciężczynią tegorocznego konkursu została Pola Deptuła ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach. Drugie miejsce zajęła Kinga Krasnodębska ze Szkoły Podstawowej im. Generała Franciszka Kleeberga w Ząbkach, a miejsce trzecie, również z tej samej szkoły Julia Karpińska. Wyróżnienia otrzymali: Zofia Badetko ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Wołominie, Anna Oreszczuk z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Radzyminie oraz duet: Aleksandra Gmur i Laura Stańczyk z Szkoły Podstawowej im. Ignacego Paderewskiego w Zagościńcu.Nagrodę specjalną – Kindze Krasnodębskiej przyznał Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego. Zgromadzona publiczność gorąco dopingowała niełatwe zmagania uczestników, które wymagały połączenia talentu muzycznego oraz znajomości i dobrej wymowy w języku angielskim. Laureaci otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wołominie oraz Burmistrza Miasta Zielonka.Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy, laureatom jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy za rok!