Nasi Partnerzy:


Politechnika Warszawska


Politechnika Warszawska

Projekty
i konkursy:


POWER


MOODLE


Erazmus+


Kapitał Ludzki


Powiatowy konkurs informatyczny - BajtMaster

Drukuj

Dodaj do ulubionych

​Wiktoria Kielak finalistką XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

30-04-2019

Wiktoria Kielak uczennica klasy trzeciej o profilu technik hotelarstwa uzyskała tytuł finalisty 

XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej zajmując 16. miejsce w Polsce, a 1. w województwie mazowieckim, pokonując po drodze ponad 300 uczniów z całego kraju.Warto zaznaczyć, iż jako jedyna reprezentowała powiat wołomiński. Tytuł finalisty daję Wiktorii m.in. zwolnienie z pisania części teoretycznej egzaminu zawodowego – już teraz na dyplomie z tej części będzie miała 100% wynik.

Etap Centralny XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej odbył się w Kołobrzegu w terminie od 8 do 11 kwietnia 2019r. Oprócz zmagań konkursowych Wiktoria uczestniczyła również w:

warsztatach gastronomicznych z CARVINGU

pokazie gastronomicznym z KUCHNI WEGAŃSKIEJ

wycieczkach do dwóch kołobrzeskich hoteli tj. Olymp oraz Diva Spa.

Wiktoria mogła również poznać nieco bliżej Kołobrzeg oraz zrelaksować się spacerując po pięknej plaży Morza Bałtyckiego.


Wiktorii Kielak oraz jej Rodzicom serdecznie GRATULUJEMY!

Joanna Biskup

Kilka słów od Wiktorii:

„Pobyt w Kołobrzegu był dla mnie niepowtarzalną przygodą. Cieszę się, że mogłam tego doświadczyć. Cudowne miasto, wspaniała atmosfera, niezwykli ludzi,niezapomniane wspomnienia - to wszystko było warte wielu godzin nauki.

Chciałabym także podziękować nauczycielom, którzy poświęcili swój czas, żeby przygotować mnie do olimpiady. Pani Aldona Jagiełło i Pani Karina Rutkowska - Szeliga, Pan Lechosław Centkowski - dzięki Państwa pomocy wiedziałam, że sobie poradzę i nie musiałam się obawiać o swoje umiejętności. Najbardziej jednak jestem wdzięczna Pani Joannie Biskup, dzięki której zaszłam tak daleko. Bez Pani poświęconego czasu, mobilizacji i wysiłku nie osiągnęłabym tego wszystkiego. Z całego serca dziękuję!

Trzymam kciuki, żeby Nasi kolejni hotelarze również dawali z siebie wszystko, bo naprawdę jest warto!”

Wiktoria Kielak