​BRAWO WERONIKA!!!

27-03-2019

WERONIKA SZYMCZAK FINALISTKĄ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLIGRAFICZNEGO Weronika Szymczak z klasy 3O/C została finalistką III Edycji OgólnopolskiegoKonkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich realizowanego przez WydziałInżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Finał odbył się 15 marca ogodzinie 12.00, w Gmachu Zakładu Technologii Poligraficznych PW. Do finałukonkursu (do którego z całej Polski przystąpiło ponad 700 uczniów) zakwalifikowałosię 27. uczniów z 8. szkół. W finale wzięło udział 25. Osób (w tym 5. NaszychUczniów). W wyniku konkursu wyłoniono11. finalistów z 7. szkół. Weronika uzyskała w ten sposób indeks na studia nakierunku Papiernictwo i Poligrafia na Politechnice Warszawskiej! Gratulujemy ijesteśmy dumni!!!