Sprawozdanie z lekcji branżowej na Targi Turystyczne WorldTravelShow20

25-10-2018

Sprawozdanie z lekcji branżowejna Targi Turystyczne WorldTravelShow2018

W dniu 19.10.2018uczniowie klasy III i IV hotelarskiej uczestniczyli w lekcji branżowej natargach turystycznych WorldTravelShow*.

Uczniowie podczas zwiedzania realizowali zagadnienia zpodstawy programowej: 422402 kwalifikacja T.11, T.12 oraz geografiirozszerzonej.

podstawowe pojęcia dotyczące turystyki;

kategoriei formy turystyki;

rodzaje turystyki;

podstawowe zasady marketingu usług;

elementy marketingu-mix w usługach hotelarskich;

zasady komunikacji marketingowej;

porównanieoferty różnych hoteli;

rodzajeusług hotelowych;

*Targi turystyczne WorldTravelShow w Nadarzynie to jedno znajważniejszych w Polsce wydarzeń branży turystyczno-hotelarskiej. Możnaodnaleźć tutaj wiele inspiracji na udany urlop, to promocja miejsc, ofert iatrakcji turystycznych z różnych stron świata (wyjazdy zimowe, jesienne,świąteczne, sylwestrowe).

Ponadto targi sądoskonałą okazją do poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów. Na Targachmożna posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztowaćtradycyjne narodowe potrawy.

Info: TechnikHotelarstwa Mościcki facebook