Całościowy Rozwój Szkoły!*

25-10-2018

CałościowyRozwój Szkoły!*

Cześć jestem Okej-ek!

Możesz mniespotkać na lekcjach… jestem nowy, ale mam nadzieję, że szybko sięzaprzyjaźnimy. Pytaj o mnie nauczycieli, kolegów czy mnie już spotkali… możepojawię się wkrótce na Twoich lekcjach… chciałbym się zadomowić… może mi w tympomożesz… mam duże doświadczenie i mogę w wielu sytuacjach pomóc… Daj miszansę… Razem możemy więcej… pozdrawiam

*Całościowy Rozwój Szkoły to propozycja dla szkół, które pragną wwidoczny sposób zmienić kulturę swojej pracy.

Poziomzaawansowany działania koncentruje się na pogłębianiu rozumienia ocenianiakształtującego poprzez pracę ze strategiami oceniania kształtującego iwprowadzanie podstawowych praktyk profesjonalnej pracy nauczycieli. Dyrektorzyuczą się wprowadzać do szkół zmianę nastawioną na poprawę efektów uczenia sięuczniów i nauczania. Nauczyciele współpracują w małych grupach, które wspólniegromadzą doświadczenia i doskonalą warsztat pracy.

Każdaplacówka wspierana jest indywidualnie przez opiekuna - praktyka ocenianiakształtującego (OK).