III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej.

11-03-2018

Sukces Sebastiana Dybkowskiego w III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu odbył się etap okręgowy III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej dla województwa łódzkiego i mazowieckiego. Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego reprezentowali Dawid Gromada i Sebastian Dybkowski uczniowie klasy 4 ODN których opiekunem jest Jakub Niewczas. Uczniowie i opiekunowie mogli wysłuchać wykładu prodziekana do spraw studenckich Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej pana dr inż. Andrzeja Tatarka pt. „Mix energetyczny. Energetyka jądrowa”.
W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce zajął Szymon Grudny z Zespołu Szkół Nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku. O miejsce drugie odbyła się dogrywka pomiędzy Sebastianem Dybkowskim z Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego a Arkadiuszem Kowalem z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego z Bełchatowa. Ostatecznie II miejsce zajął po zaciętej dogrywce Sebastian Dybowski.

Sebastianowi gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie centralnym w dniach 4-5 kwietnia.
Trzymajcie kciuki