SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „Sprawdź swój angielski!"

11-12-2017

22 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do konkursu zgłosiło się 50 uczniów.

Konkurs miał formę testu leksykalno-gramatycznego na poziomie średnio-zaawansowanym (pre-intermediate). Urozmaiceniem, które okazało się niezłym utrudnieniem, był fakt, że każda z odpowiedzi A, B, C, D mogła być fałszywa lub prawdziwa i przyznawano 1 punkt za każde zadanie tylko wtedy, gdy zaznaczone były w nim wszystkie możliwe poprawne odpowiedzi.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Wojciech Bienias kl.3T/C

II miejsce - Rafał Linde kl. 3IEL

III miejsce - Bartek Waleśkiewicz kl. 4HL

III miejsce - Piotr Rodak kl. 4NA

GRATULUJEMY!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie. Życzymy wielu sukcesów w nauce języka angielskiego i już dziś zapraszamy na kolejną przygodę z angielskim w konkursie krasomówczym

INFORMATIVE PUBLIC SPEAKING CONTEST 2017, pod Honorowym Patronatem Dyrektora Szkoły Pani Anny Nowińskiej-Mróz w dniu 13.12.2017 (środa).

Laureatów konkursu zapraszam po odbiór dyplomów i nagród w przyszłym tygodniu w czwartek a pozostałych uczestników do obejrzenia swoich prac.

Anna Przychodzeń