UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

05-09-2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo i zapowiada powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą w parafii MB Częstochowskiej. W auli szkoły Pani Dyrektor Anna Nowińska – Mróz przywitała zebranych gości, pracowników, nauczycieli oraz uczniów, szczególnie uczniów klas pierwszych, którzy przychodząc do naszej szkoły obdarzyli ją zaufaniem, którego postaramy się nie zawieść. Przedstawiono nowych pracowników. Przypomniano jak ważny dla nas Polaków historycznie jest dzień 1 września, 78 rocznica wybuchu II wojny światowej. Następnie głos zabrał ksiądz Jacek Kołbuk Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. Życzymy wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym !!